Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEArmaldo largohet nga shtëpia e BBV

Armaldo largohet nga shtëpia e BBV

Armaldo është i eliminuari i mbrëmjes së sotme në Big Brother VIP. Ai ishte në nominim së bashku me Luizin dhe Kristin.

Armaldo takoi të gjithë banorët, por kërkoi që vetëm Olta dhe Kiara ta shoqëronin.

Maestro u shpreh se nuk do të rikthehet në shtëpi, edhe po të ketë biletë kthimi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME