Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETArrestohet 42-vjeçari në Lushnjë, i dehur në timon

Arrestohet 42-vjeçari në Lushnjë, i dehur në timon

Një 42-vjeçar është arrestuar nga policia e Lushnjës pasi drejtonte makinën në gjendje të dehur. 42-vjeçari nuk iu bind urdhrit për ndalim të policisë dhe më pas u largua me shpejtësi. Ai u kap në fshatin Thasanaj të Lushnjës, dhe pas testimit rezultoi i dehur.

Njoftimi i policise:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin V. K., 42 vjeç, banues në Peqin, pasi gjatë natës, në vendin e quajtur “Rotondo e Çermës”, duke drejtuar automjetin, nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të Policisë, për të ndaluar, por është larguar me shpejtësi, duke u rrezikuar atyre jetën.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME