Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET“Bankers Petroleum” bie në rrjetën e “Piranjave”

“Bankers Petroleum” bie në rrjetën e “Piranjave”

“Piranjat” do të transmetojnë këtë të premte një investigim për veprimtarinë e kompanisë së naftës “Bankers Petroleum. “A e ka respektuar vetë Bankers ligjin shqiptar?”, është paralajmërimi i emisionit për puntatën që do transmetohet mbrëmjen e sotme.

“Përfaqësuesi kinez i Bankers, ka marrë emrin shqiptar Sokol. Ndryshe nga batutat raciste të kryeministrit se të huajt nuk dinë shqip dhe as çfarë është demokracia, duket se Sokoli e di mjaft mirë çfarë është ligji dhe se duhet të respektohet.

Por a e ka respektuar vetë Bankers ligjin shqiptar?  Na ndiqni sonte në orën 20:45 vetëm në Syri TV si dhe në rrjetet tona sociale”, thuhet në njoftimin e “Piranjave”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME