Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTBarcelona ngec ndaj Vallecanos së Ivan Balliut 

Barcelona ngec ndaj Vallecanos së Ivan Balliut 

Barcelona e ka nisur me barazim pa gola ndaj Rayo Vallecanos sezonin e ri të La Ligas. Skuadra e Xavit, asLeëandoëski apo Raphinha, nuk ia ka dalë të debutojë me sukses në edicionin 2022-2023 të elitës së futbollit spanjoll.

Në minutën e 90+3’ Barcelona mbeti me 10 lojtarë në fushën e lojës, pas Busquets mori kartonin e dytë të verdhë dhe la skuadrën në inferioritet.

Në shtesë Falcao shënoi për Vallecanon, por për fatin e mirë të Barcelonës, ai ishte në pozicion jashtë loje.

https://hotfooth.coolvidup.com/embed/YV1URSDQ2IFCM

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d