Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËCameron Diaz, rikthimin në aktrim

Cameron Diaz, rikthimin në aktrim

Cameron Diaz është gati për rikthimin e saj në aktrim.

Tetë vjet që nga filmi i saj i fundit, aktorja do të marrë pjesë në një film në Netflix me aktorin Jamie Foxx të titulluar Back in Action. Diaz u largua nga karriera e saj në Hollywood për t’u fokusuar në familjen dhe për të krijuar kompaninë e saj të verës Avaline.

Aktorja  i tha bashkë-prezantueses së CBS Saturday Morning, Dana Jacobson, për largimin, “Kur je duke bërë diçka që e di  se si funksionon dhe të ka marrë gjithë jetën për kaq shumë kohë, është një gjë e mirë për të thënë, “E di çfarë? Më lejoni të tërhiqem për një sekondë, të shikoj se si duket e gjithë fotografia për mua ,cilat janë gjërat që mund të bëja më mirë.

Cameron, e cila është e njohur për filma si Charlie’s Angels, Shrek, Bad Teacher dhe më shumë, pranoi se i mungojnë disa pjesë të procesit të krijimit të filmit.

“Më mungojnë aspektet e aktrimit ose të bërjes së filmave. Po, të bësh filma është një grup aftësish të veçanta që është argëtuese për t’u ushtruar dhe për të qenë pjesë e tij. Por po, është një mënyrë jetese ndryshe. Dhe duhet të jesh gati për ta bërë këtë. ”, shpjegoi ajo.

Diaz shtoi: “Të gjithë kanë vetëm 100 për qind, dhe ju gjithmonë duhet të kuptoni se si do ta ndani atë 100 për qind për ta përhapur atë në të gjitha pjesët e jetës suaj që kanë rëndësi.”

PEOPLE raportoi më parë se bashkëshorti i Diaz, Benji Madden, luajti një rol në kthimin e saj në aktrim. ” Benji ka qenë gjithmonë shumë mbështetës i Cameron në atë që ajo dëshiron të bëjë, veçanërisht në karrierën e saj.”

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME