Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEÇifti Obama në prag divorci

Çifti Obama në prag divorci

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Michelle Obama (58) dhe ish-presidenti Barack Obama (61) thuhet se janë në prag të divorcit. Martesa e tyre 30-vjeçare thuhet se nuk do t’i rezistojë muajve të debateve për shumë gjëra, përfshirë stilin e jetës luksoze të vajzës së tyre, shkruan International Business Times. Për të shmangur një divorc të pakëndshëm, ata fillimisht vendosën të jetonin të ndarë për një kohë, por kjo nuk ua zgjidhi problemet. “Sa herë që ata janë bashkë, ata thjesht duket se e bezdisin njëri-tjetrin.

Edhe pse ata ishin mjaft të mirë në aktrimin para kamerave , të çarat filluan të shfaqen,” tha një burim për Globe Magazine. Burimi shtoi se një nga subjektet e mosmarrëveshjes ishte dëshira e ish-zonjës së parë për të pushtuar Hollywood -in përmes kompanisë së saj të produksionit “Higher Ground”, dhe në të gjitha këto ajo filloi të vishej dhe të flirtonte me djem më të vegjël.

“Michelle është aq entuziaste për të qenë një lojtare e fuqishme në Hollywood, sa nuk ka kohë të dëgjojë Barakun që ankohet për politikën. Të tjerë pretendojnë se kjo ndarje duhej të ndodhte sepse çifti nuk kishte më asgjë të përbashkët pasi vajzat e tyre u larguan nga foleja .” tha ai. Ish-çifti i parë i Shteteve të Bashkuara thuhet se u grindën për stilin e jetesës së vajzave Sasha dhe Malia, të cilat shpenzonin para për restorante dhe veshje të bukura. “Michelle dhe Barack preferojnë të kalojnë kohë larg njëri-tjetrit. Ata nuk do të divorcoheshin – jo tani para zgjedhjeve afatmesme – dhe ndoshta asnjëherë. Ata po punojnë për një marrëveshje ku do të marrin hapësirë nga njëri-tjetri – dhe nuk do të bëjnë më nervat e njëri-tjetrit ”, ka përfunduar burimi. Çifti ende nuk ka komentuar mbi akuzat.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME