Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMECity Grill kërkon të punësojë guzhinjere dhe ndihmës

City Grill kërkon të punësojë guzhinjere dhe ndihmës

City Grill kerkon të punësojë;

  • KUZHINIERE
  • ND. KUZHINIERE

Pagat jane shume te mira, te negociushme dhe sipas rentabilitetit.

Adresa: Rruga “Medar Shtylla”, Komuna e Parisit

Të interesuarit të kontaktojnë në telefonin 068 570 1551

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME