Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETÇuçi pronar biznesi skafesh/ Tomorri: Ja nga u buron policëve dashuria

Çuçi pronar biznesi skafesh/ Tomorri: Ja nga u buron policëve dashuria

Gazetari Klodian Tomorri ka publikuar një dokument pronësie të Ministrit të Brendshëm Bledi Çuçi.

Me anë të një postimi në Facebook, Tomorri shkruan se dokumenti tregon se Çuçi është pronar i subjektit ‘Albanian Sailing Club’.

Në këtë biznes, Çuçi zotëron mjete që jepen për lundrim për turistët. Ndërkohë që Tomorri ka ironizuar skafin me të cilin polici Arjan Tase vrau 7-vjeçaren Jonada Avdia. 

Postimi i Plotë:

Skafisti i brendshem. Tek ky bordi ka dhe persona me background problematik. Koleget e ministrit dmth.

Edhe ju thoni nga u buron policeve dashuria per skafin.

Image

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME