Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTDe Biazi komenton të ardhmen e Strakoshës

De Biazi komenton të ardhmen e Strakoshës

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Xhani De Biazi i ftuar në “TMW Radio” foli për situatat e Interit, Milanit dhe Juventusit në merkato.

Ai foli për situatën e Thomas Strakoshës, e ardhmja e së cilit vazhdon të jetë pezull.

“Strakosha duhet të përmirësohet dhe pak më shumë. Mendoj se ai duhet të largohet nga Italia, që të luajë me paqe në mendjen e tij. Në Itali ka shumë presion mes presidentëve, trajnerëve dhe agjentëve”, ishin fjalët e ish-teknikut kuqezi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME