Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËShkullaku: Rama po shkel qytetarët! Protesta nga Berisha e domosdoshme

Shkullaku: Rama po shkel qytetarët! Protesta nga Berisha e domosdoshme

Gazetari Armand Shkullaku komentoi në emisionin ‘Çim Peka Live’ protestën e thirrur nga kreu i PD Sali Berisha në datën 7 korrik.

Armand Shkullaku tha se një protestë e mirfilltë ka munguar ndërsa kritikoi ashpër qeverinë.

Gazetari theksoi se Edi Rama ka marrë një mandat të tretë duke grabitur votat e njerëzve, ka përçarë opozitën dhe ka shkelur liritë dhe të drejtat e qytetarëve.

“Rama ka marrë një mandat të tretë të pamerituar, të grabitur, mandat i tretë me një skemë duke përçarë opozitën.

Më shumë se 1 vit që gjendja ekonomike e rënduar, liritë e njerëzve janë kufizuar. Pushteti ka shtrirë kontrollin mbi gjithçka.

Një protestë është e nevojshme.“-tha Shkullaku.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME