Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMbledhja e grupit e thirrur nga Alibeaj, ja dy emrat e përfolur...

Mbledhja e grupit e thirrur nga Alibeaj, ja dy emrat e përfolur për President

Ditën e sotme në orën 14:00 Enkeljed Alibeaj ka thirrur një mbledhje me grupin Parlamentar të PD, ku do të diskutohet lidhur me propozimet për emrin e President të ri.

Dy emrat që po qarkullojnë si propozime për President, janë ai i Viktor Zhitit dhe Neritan Cekës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME