Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMonika Kryemadhi flet për gjeneratën e re

Monika Kryemadhi flet për gjeneratën e re

Monika Kryemadhi shkruan në profilin e saj në Facebook se “Gjenerata e re nuk mund të mbetet peng i qeverisjes së interesave të ngushta.

Dëgjova me vëmendje ditën e djeshme zërin e gjimnazistëve të Tiranës, në lidhje me cilësinë e arsimit që ata marrin, procesin e maturës shtetërore, ndjenjat e tyre për Shqipërinë dhe të ardhmen e saj.Jemi të dedikuar, që në vend të qeverisjes shpopulluese, t’i garantojmë rinisë shqiptare një alternativë tjetër, duke formësuar një opozitë të vërtetë, me zgjidhje konkrete për sfidat aktuale dhe ato të së nesërmes. Shpopullimi nuk do të jetë kurrë, fati i vendit me bukuritë dhe rininë më të mrekullueshme!”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME