Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËDel lista e këshilltarëve të Berishës e Metës për Fierin.

Del lista e këshilltarëve të Berishës e Metës për Fierin.

Zbulohet lista me emrat e 52 kandidatëve të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për këshillin bashkiak të Fierit.

Lista me 52 emra kryesohet nga inxhinjeri i naftës Ilia Fili i cili ka qënë edhe drejtor i kompanisë së naftës Albpetrol

Ja dhe lista

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME