Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDjali plagos mamanë me thikë në Patos

Djali plagos mamanë me thikë në Patos

Patos – Plagosje me thikë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Dukas të Pstosit. Djali 30 vjeçsr ka qëlluar mamanë e tij disa herë me thikë. E plagosura ndodhet në spitalin Fier ku po merr ndihmen mjekësore mdersa djali është në ndjekje per tu vënë në pranga të policisë

Policia

Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi Klaudio Çobaj 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen Drita Çobaj 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME