Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËDo shkarkohet Alibeaj? Berisha flet për vendimin e shtatorit

Do shkarkohet Alibeaj? Berisha flet për vendimin e shtatorit

Në konferencën me gazetarët në selinë blu, kreu i PD-së, Sali Berisha në lidhje me Enkelejd Alibeajn, u pyet: A do ketë në shtator vendim për kreun e ri të grupit parlamentar të PD sa kohë nuk e njihni Enkelejd Alibeajn si kreu i grupit dhe a keni biseduar me deputetët e tjerë të PD?- dhe ai u përgjigj: Ka një komunikim për të gjitha problemet me deputetët e PD-së, të cilat do t’i mësoni dora-dorës, sipas produktit dhe rezultatit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME