Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËDreka e fundvitit bën bashkë grupet në PD

Dreka e fundvitit bën bashkë grupet në PD

Festat e fundvitit kanë bashkuar PD. Të paktën në fotot e mëposhtme shihen deputetët e grupit të Berishës dhe të Alibeajt bashkë si kurrë më parë, por pa këtë të fundit.

Ishte ideja e deputetit të PD, Xhelal Mziu që ftoi dhe organizoi një drekë të përbashkët për festat e fundvitit. Në këtë drekë merr pjesë Sali Berisha, Albana Vokshi, Jorida Tabaku, Ervin Salianji, Belind Këlliçi dhe shumë të tjerë.

Kjo drekë shihet si shpresë për bashkimin e PD, por që mungojnë 15 deputetë, mes tyre vetë Enkelejd Alibeaj dhe Lulzim Basha.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME