Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËDua Lipa: Festivali ”Sunny Hill” vazhdon në shtëpinë e tij

Dua Lipa: Festivali ”Sunny Hill” vazhdon në shtëpinë e tij

Festivali i artistes shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ”Sunny Hill” shkaktoi zhurmë të madhe ende pa nisur. Pas ”rikthimit” në Prishtinë, vetë Dua Lipa është shprehur e lumtur që ”Sunny Hill Festival”, do të mbahet në Prishtinë.

“Me një zemër plot dhe e lumtur, jam krenare të them se është vendosur që festivali ynë “Sunny Hill” të vazhdojë në shtëpinë bazë të tij në 4,5,6,7 gusht në Prishtinë, Kosovë dhe tani do të bëjmë edhe 26, 27,28 gusht në Tiranë të Shqipërisë.

Mezi presim t’ju shohim të gjithëve atje! Më shumë emra do të zbulohet së shpejti. Me dashuri Dua”, ka shkruar artistja për mbi 84 milionë ndjekësit e tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME