Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEDua Lipa feston 27 vjetorin në Shqipëri

Dua Lipa feston 27 vjetorin në Shqipëri

Ylli shqiptar i pop-t botëror, Dua Lipa 27-vjetorin e lindjes po e feston në Shqipëri, përkatësisht në jug të vendit, ku edhe po bën pushimet me familjarët dhe miqtë e saj.

Dua nuk ka nguruar të promovojë Shqipërinë, siç ka bërë edhe në këto foto për datëlindjen e saj. Pak ditë na ndajnë nga ”Sunny Hill Festival”, që në Tiranë do të mbahet më 26-27-28 gusht.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME