Tuesday, May 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËDua Lipa sjell trendin e ri të rrobave të plazhit

Dua Lipa sjell trendin e ri të rrobave të plazhit

Ndikimi që Dua Lipa ka për vendosjen e trendeve të modës gjatë periudhës së plazhit është i padiskutueshëm. Edhe këtë verë, duket se trendet do t’i vendosë sërish pamja e saj në këto foto të publikuara në Instagram.

Ylli i muzikës Pop me origjinë shqiptare shfaqet me bikini me lule, pantallona të thurura dhe stoli ari në një set fotosh ku ajo shfaqet tepër provokuese.

Fotot i shkrepi teksa kaloi disa ditë relaksi në plazhet e famshëm të Xhamajkës, atje ku atmosfera e pushimeve verore nuk pushon kurrë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: