Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTEdhe Milan ofertë Dybala-s

Edhe Milan ofertë Dybala-s

Transferimi i Paulo Dybala-s tek Interi dukej i kryer, por rikthimi i Lukakut duke ka ndryshuar çdo plan. Milani së fundmi është gati për të përfitua dhe për të rrëmbyer argjentinasin.

Grupi Elliott që menaxhon Milanin, ditën e djeshme ka pasur kontakte telefonike me futbollistin. Për momentin gjithçka është në vazhdën e sondazheve të para, por nuk përjashtohet mundësia që në ditët në vijim, Maldini dhe Massara t’i bëjnë një propozim konkret.

Interi i ofroi argjentinasit një kontratë me vlerë 6 milionë euro në sezon, ndërkohë që Milani mund ta kalojë dhe ta bindë argjentinasin që të formojë një sulm fantastik dhe Leaon dhe Giroud. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME