Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETEMRAT/ Ja kush janë 'bijtë' e George Sorosit në Tiranë

EMRAT/ Ja kush janë ‘bijtë’ e George Sorosit në Tiranë

Emisioni ‘Çim Peka Live’ në Syri Tv ka bërë publike këtë mbrëmje një listë me emrat e 23 personave, ku mes tyre janë kreu i qeverisë Edi Rama, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj dhe zyrtarë të tjerë.

Në Tiranë janë këta persona të cilët mburren se janë miq dhe do të donin të ishin edhe bijtë e George Sorosit.

Kjo listë emrash ka kapur çdo institucion në Shqipëri, politikë, drejtësi, OJF, media e kudo. Mediat hera herës i kanë publikuar por pas ndërhyrjeve i fshijnë lajme të tilla duke i fshehur lidhjet e qeveritarëve me Soros.

Zyrtarët e qeverisë mburren, paguhen nga George Soros ndërsa janë aty, në majë të pushtetit, të zhytur në korrupsion, duke abuzuar ndaj qytetarëve të këtij vendi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME