Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËErdhi vera, çfarë do të mbathni në këmbë

Erdhi vera, çfarë do të mbathni në këmbë

Vera pothuajse ka ardhur dhe është koha e duhur për t’u pajisur me modele të reja sandalesh, shapkash dhe atletesh të lehta, me të cilat do të shijoni me komoditet ditët e ngrohta.

Nëse jeni duke u përgatitur për pazar përpara se të shkoni në pushime ose kërkoni këpucë që do të kompletojnë veshjen tuaj për të shkuar në punë apo aktivitete të kohës së lirë, hidhini një sy listës së të modeleve verore për të gjitha rastet.

Ky model sandalesh shkon mirë me çdo veshje, dhe do të bartet me vite
Sandale të rrafshëta

Atlete me platformë

Diçka për të dalë

Diçka për plazh ose pishinë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME