Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËËshtë kaq e lehtë për t’u veshur

Është kaq e lehtë për t’u veshur

Këto zgjidhje stili janë ideale për ata që nuk pëlqejnë t’i ndërlikojnë gjërat, ofrohen opsione të ndryshme, nga bardh e zi e deri tek ato me ngjyra, ku ngjyrat luajnë një rol të rëndësishëm në siluetë.

Gjërat më të mira me një shenjë minimaliste janë ato më cilësore, sepse aty del në plan të parë materiali. Është një truk shumë i mirë stili, të vishni një jelek në vend të një bluze.

Gjithçka është bezhë, pa asnjë detaj të tepruar. Në këtë histori stili bën pjesë edhe kostumi, ka një ton paksa më tërheqës, por e kombinojmë me një këmishë pa detaje.

Nuk mund të gaboni me formulën e modës bardh e zi. Kur i shtojmë pak ngjyrë minimalizmit, gjithçka bëhet menjëherë më atraktive.

Çdo gjë e bardhë dhe bezhë shkon mirë me sandalet me rripa. Minimalizmi pastel është i mrekullueshëm në edicionin pranverë-verë.

Adhurueset e minimalizmit të ngjyrave e duan një ton nga koka te këmbët. Një fustan saten bëhet ditor me sandale dhe një këmishë të bardhë. Stili pa fije funksionon për shumë raste.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME