Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEFama/ Aktoria e kinemasë: Do heq dorë nga aktrimi

Fama/ Aktoria e kinemasë: Do heq dorë nga aktrimi

Të jesh e famshme nuk është diçka e lehtë.

Margot Robbie u bë një yll global me rolin në filmin e vitit 2013 ‘The Wolf of Wall Street’ në të cilin luajti përballë Leonardo DiCaprio, Jonah Hill dhe Matthew McConaughey. Megjithëse u bë nga yjet më të mëdhenj në Hollywood, suksesi e futi në ‘grackën’ e famës.

‘Diçka po ndodhte në ato faza të hershme dhe gjithçka ishte shumë e tmerrshme,’ tha Robbie për Vanity Fair.

Mbaj mend që i thashë mamasë sime: ‘Nuk mendoj se dua ta bëj këtë’. Dhe ajo thjesht më shikoi dhe tha: ‘E dashur, mendoj se është tepër vonë. Atëherë kuptova se e vetmja rrugë ishte përpara.’

Aktorja tha se përshtatja me paparacët që e ndiqnin kudo ishte diçka me të cilën ajo duhej të mësohej. Dhe ndërsa Robbie ka gjetur mënyra për t’u përballur me famën e madhe, siç është fshirja e të gjitha mediave të saj sociale, ajo pranoi se ndihej ende në siklet.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME