Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËFushata e partive mbyllet në Tiranë ditën e premte

Fushata e partive mbyllet në Tiranë ditën e premte

Mbyllja e fushatës elektorale për zgjedhjet lokale të 14 Majit do të mbahet në Tiranë nga të gjitha forcat politike.

Edi Rama, Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë rezervuar takime në kryeqytet këtë të premte. Të tre kanë vendosur që fushatën ta përmbyllin në takime me mbështetësit në Tiranë.

Të tre deklarojnë se “do të fitojmë”!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME