Wednesday, March 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËFytyra e Leo Messit po mendohet të stampohet në kartmonedhën argjentinase

Fytyra e Leo Messit po mendohet të stampohet në kartmonedhën argjentinase

Banka Qendrore e Argjentinës raportohet se po konsideron të vendosë fytyrën e Lionel Messit në kartëmonedha 1000 peso

Me inflacion prej 92%, në fakt mund të ketë më shumë kuptim të lëshohet një monedhë e re dhe të fillohet me një fletë të zbrazët. Unë madje kam një emër për të – Pessi

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: