Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet trup i pajetë në lumin Vjosa në Përmet

Gjendet trup i pajetë në lumin Vjosa në Përmet

Një trup i pajetë është gjendur në rrjedhën e lumit Vojsa në Përmet. Viktima është identifikuar si Agim Pelushi, 55 vjeç, një emigrant që jetonte dhe punonte në Greqi, i cili sapo ishte divorcuar.

Menjëherë policia ka shkuar në vendngjarje për të nxjerre nga rrjedha e lumit trupin e pajetë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME