Monday, April 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGoditet dhe lihet në rrugë 40 vjeçari duke gjetur vdekjen, policia në...

Goditet dhe lihet në rrugë 40 vjeçari duke gjetur vdekjen, policia në vëndngjarje

Divjake – Një person rreth te 40 është gjendur i vdekut ne pyll anes rruges në Divjakë.

Viktinma eshte gjetur nga nje turist skocez qe ka njoftuar policine. Viktima ka qënë duke ecur me biciklete dhe përplasur nga një automjet që ka braktisur pa i siguruar mbrojtjen dhe si rezultat ka gjetur vdekjen. Dyshime se mund të ketë ndodhur dhe ka ndodhur një kardiak. Ekspertet dhe politika kanë shkuar në vendngjarje dhe po për zbardhjen e vdekjes

Policia

Sot rreth orës 11:50, në hyrje të plazhit të Divjakës, në një kanal në anë të rrugës, është gjetur pa shenja jete shtetasi I. Rr., 41 vjeç, banues në Divjakë.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shënja dhune apo dëmtime të tjera të jashtme.

Pritet akti i ekspertimit për të përcaktuar shkakun e vdekjes (dyshohet natyrale).

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME