Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËHarry dhe Meghan ”ulin armët”, shkojnë pranë Mbretëreshës

Harry dhe Meghan ”ulin armët”, shkojnë pranë Mbretëreshës

Princ Harry dhe Meghan Markle, janë nisur drejt Skocisë pas lajmit për përkeqësimin shëndetësor të Mbretëreshës.

Çifti kanë lënë pas inatet dhe do t’i bashkohet pjesës tjetër të familjes për t’i qëndruar afër Mbretëreshës në momentet e saj jo të mira.

Pranë saj tashmë kanë shkuar të gjitha anëtarët e afërt të familjes mbretërore. 96-vjeçarja është vënë nën mbikqyrje intensive pas shqetësimit që kanë shprehur mjekët e saj mëngjesin e kësaj të enjte.

https://kohajone.com/mbreteresha-ne-gjendje-te-rende-spikeri-i-bbc-shfaqet-me-te-zeza/embed/#?secret=xRWYaaLWh3
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME