Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËIlir Meta: Orteku nuk ndalet më! Koha e regjimit ka përfunduar

Ilir Meta: Orteku nuk ndalet më! Koha e regjimit ka përfunduar

Orteku nuk ndalet më! Paralajmërimi ndaj regjimit të dhunës ishte i qartë. Koha e sundimit të regjimit ka përfunduar. Koha e sundimit të ligjit dhe Sovranit është shumë e afërt. Liria do të mbizotërojë!” shkruan kreu i PL-së, Ilir Meta në një reagim në Facebook.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME