Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËIlir Meta: Urimet më të mira Georgia Melonit për fitoren bindëse

Ilir Meta: Urimet më të mira Georgia Melonit për fitoren bindëse

Reagimi i Ilir Metës lidhur me zgjedhjet dhe fitoren e Gorgia Melonit në Itali.

Italia foli qartë!
Urimet më të mira Georgia Melonit për fitoren bindëse së bashku në koalicionin e qendrës së djathtës me Matteo Salvini dhe Silvio Berlusconi.
Duke i uruar shumë suksese qeverisjes së re të Italisë mike dhe partnere të rëndësishme strategjike, jemi të vendosur për forcimin e mëtejshëm dhe të gjithanshëm të marrëdhënieve mes dy vende dhe popujve tanë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME