Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEIzabel Goulart: Postimet seksi nga pushimet në Mykonos

Izabel Goulart: Postimet seksi nga pushimet në Mykonos

Izabel Goulart, e cila ndodhet me pushime në Mykonos, poston vazhdimisht foto dhe video në rrjetet sociale, nga momentet e saj në ishull.

Ish modelja e Victoria’s Secret, e cila u pa në ishullin Windy me të dashurin e saj, futbollistin ndërkombëtar Kevin Trapp, ka postuar disa foto të reja.

Modelja e famshme ka pozuar me rroba banje dhe një bluzë dhe atlete ngjyrë lejla transparente. Ajo gjithashtu kishte syze të verdha dhe flokët i kishte në bisht.

Sfondi pas ishte krejtësisht i bardhë, si të gjitha shtëpitë cikladike!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME