Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTJa 5 futbollistët që nuk shiten te Barcelona

Ja 5 futbollistët që nuk shiten te Barcelona

Duke marrë në konsideratë sezonin që kanë zhvilluar por dhe aspektin ekonomik që nuk është në ditët në mënyra, Barcelona mendon dhe për merkaton e verës.

Gazeta “Sport” së fundmi ka zbuluar zhvillimet që pritet të ndodhin te klubi katalanas. Bëhet fjalë për 5 futbollistë: Pedri, Gavi, Lewandowski, Araujo dhe Kounde që cilësohen si të pashitshëm për drejtuesit.

Asnjë ofertë që do të vijë në drejtim të tyre, nuk do të merret në konsideratë. Dy talentet e mesfushës, polaku si dhe dy mbrojtësit po zhvillojnë një sezon pozitiv dhe shihen si shtylla ku ka filluar rindërtimi i një Barcelone të madhe. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME