Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËJa apartamenti luksoz i Hugh Jackman

Ja apartamenti luksoz i Hugh Jackman

Aktori i njohur Hugh Jackman ka nxjerrë në shitje apartamentin e tij në Manhattan pas më shumë se një dekade.

Aktori i X-Men, 53 vjeç, e ka listuar shtëpinë  e tij të qytetit për 38.9 milionë dollarë me Deborah Grubman, David Adler dhe Paul Albano të The Corcoran Group.

Tripleksi  luksoz me pesë dhoma gjumi, shtatë banjo, shtrihet në katet e 8-të, 9-të dhe 10-të të një ndërtese të projektuar nga Richard Meier.

Jackman e bleu për herë të parë në vitin 2008 për 21 milionë dollarë, raporton The New York Post.

Kati më i ulët i pronës ka katër dhoma gjumi, një bibliotekë dhe një tarracë me pamje nga lumi Hudson.Ndërkohë, kati 9-të  ka një dhomë të mrekullueshme dhe një kuzhinë Çdo kat lidhet me një shkallë spirale, të cilën agjentja Gruman e quajti “një vepër arti në vetvete”.Kati10-të ka një banjë luksoze spa, sauna dhe dhoma të zhveshjes.

Ndërtesa e West Village  ofron gjithashtu një qendër fitnesi si dhe shërbimin e ngrënies në restorantin e Perry St i Jean-Georges Vongerich në katin e poshtëm.

What is shown in the photograph – The exterior and interior of the property 176 Perry Street, 10S Where was the image taken – NY, NY When was the image taken – June 2022 Who took the photograph – Michael Weinstein (Corcoran owns the rights) Full credit line – “Courtesy of The Corcoran Group”   Source contact information: 
Name: Danny Charles
Phone: 917.969.1376
E-mail: dcharles@corcoran.com

Image sent by: Danny Charles
What is shown in the photograph – The exterior and interior of the property 176 Perry Street, 10S Where was the image taken – NY, NY When was the image taken – June 2022 Who took the photograph – Michael Weinstein (Corcoran owns the rights) Full credit line – “Courtesy of The Corcoran Group”   Source contact information: 
Name: Danny Charles
Phone: 917.969.1376
E-mail: dcharles@corcoran.com

Image sent by: Danny Charles
What is shown in the photograph – The exterior and interior of the property 176 Perry Street, 10S Where was the image taken – NY, NY When was the image taken – June 2022 Who took the photograph – Michael Weinstein (Corcoran owns the rights) Full credit line – “Courtesy of The Corcoran Group”   Source contact information: 
Name: Danny Charles
Phone: 917.969.1376
E-mail: dcharles@corcoran.com

Image sent by: Danny Charles
What is shown in the photograph – The exterior and interior of the property 176 Perry Street, 10S Where was the image taken – NY, NY When was the image taken – June 2022 Who took the photograph – Michael Weinstein (Corcoran owns the rights) Full credit line – “Courtesy of The Corcoran Group”   Source contact information: 
Name: Danny Charles
Phone: 917.969.1376
E-mail: dcharles@corcoran.com

Image sent by: Danny Charles
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME