Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEJa çfarë flitet për Ronela Hajatin në Zvicër, Itali dhe Francë

Ja çfarë flitet për Ronela Hajatin në Zvicër, Itali dhe Francë

Ish Presidenti dhe ministri i jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar pas eliminimit të Ronela Hajatit nga Eurovision

Mbrëmë këngëtarja shqiptare mori kritika interesante për paraqitjen e saj, ndërkaq të parët që e ngacmuan atë ishin britanikët.

Megjithatë, Pacolli ka një mendim për këtë.

“Ronela Hajati nuk u kualifikua në finalen e madhe të  Song Contest të Eurovizionit 2022 për shkak të veshjes me të cilën hyri në garë. Mbrëmë, por edhe sonte në debate të ndryshme, këtu në Itali,  Francë e Zvicër vlerësojnë shumë muzikën, tekstin dhe performancën e Ronelës dhe u vjen keq për s’kualifikimin e saj, por, thuajse të gjithë tallën e qeshin me mënyrën banale e vulgare se si ajo ishte veshur. Ata thonë se ajo u s’kualifikua për këtë arsye”, ka shkruar Pacolli.

Përndryshe, Ronela ka shkruar në mbrëmje se ajo ende nuk e ka parë veten dhe paraqitjen e saj, teksa është krenuar për klikimet që kanë arritur 1 milion klikime.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fbehgjeti%2Fposts%2F540003247488571&show_text=true&width=500

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME