Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMENjë Ritë shumë e bukur me fustan rozë

Një Ritë shumë e bukur me fustan rozë

Rita Ora edhe njëherë ka ngritur temperaturat me foto në Instagram teksa ka pozuar me minifund rozë

Ajo nuk është e huaj dhe vazhdimisht poston foto të nxehta në rrjetet sociale.

Rita Ora e ka bërë këtë përsëri ku ka postuar disa foto në një minifund rozë në fotot e reja të Intagramit.

Kryesuesja e top listave, kosovarja edhe njëherë ka ditur si të tërheq vëmendjen me këtë paraqitje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME