Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEEurovision/ Ronela Hajati e "shuan" dhimbjen me raki

Eurovision/ Ronela Hajati e “shuan” dhimbjen me raki

Ronela Hajati ka bërë një reagim në Instagram e ku flet për paraqitjen e saj në Eurovision.

Fatkeqësisht këngëtarja nuk arriti që të shkojë në finale dhe teksa në mëngjes pati një paraqitje më të mirë ajo ka reaguar përsëri në mbrëmje.

Ende nuk e kam parë, sepse nuk mundem. Dje dola për të pirë, për të harruar dhe kjo ndodhi! Plus performanca e “Sekret” është një milion”, ka shkruar ajo në Instagram, transmeton abcnews.al.

Kësaj ajo ia ka shtuar edhe një video ku të gjithë e thërrasin vendin e saj.

Sipas Ronelës ajo ka  shkuar për të pirë teksa në video dëgjohen duke thirrur emrin e saj.

“Akoma e ndjej këtë dhimbje të madhe në gjoks, sepse e merituam këtë finale, por Zoti i di gjërat më mirë! Ju dua”, ka shkruar Hajati

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME