Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIJa kush është faqja më e ndjekur në instagram

Ja kush është faqja më e ndjekur në instagram

Instagram është një “përbindësh” i rrjete sociale, dhe aty krijohen vipa dhe fitohen me miliona euro. Më poshtë keni listën me 20 faqet më të ndjekura në Instagram. Nëse fronin e ka mbajtur për shumë kohë Ronaldo, tashmë faqja më e ndjekur është vetë Instagram.

Top 20, nisur nga vendi i 20 deri në vendin e parë

Nicky Minaj-202 milionë ndjekës
Neymar Jr-203 milionë ndjekës
Kourtney Kardashian-212 milionë ndjekës
Jennifer Lopez-234 milionë ndjekës
Virat Kohli-235 milionë ndjekës
Taylor Swift-244 milionë ndjekës
National Geographic-260 milionë ndjekës
Nike-268 milionë ndjekës
Kendall Jenner-276 milionë ndjekës
Justin Bieber-276 milionë ndjekës
Khloe Kardashian-293 milionë ndjekës
Beyonce-294 milionë ndjekës
Kim Kardashian-344 milionë ndjekës
Ariana Grande-355 milionë ndjekës
Dwayne Johnson-362 milionë ndjekës
Selena Gomez-376 milionë ndjekës
Kylie Jenner-380 milionë ndjekës
Leo Messi-427 milionë ndjekës
Cristiano Ronaldo-544 milionë ndjekës
Instagram-602 milionë ndjekës

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME