Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETJa shënjestra e atentatit në Durrës

Ja shënjestra e atentatit në Durrës

Atentat me armë zjarri ndaj një personi në Durrës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në zonën e Plazhit në Durrës, teksa gazetarja Klodiana Lala raportoi se shënjestra e atentatit ka qenë shtetasi Akil Nerjaku.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Plazhit, teksa Nerjaku është qëlluar me armë teksa lëvizte me një automjet tip “Benz G klas”, por nuk e kanë kapur plumbat. Dyshohet se është qëlluar me snajper.

Ai rezulton i arrestuar për armëmbajtje pa leje disa vite më parë dhe është liruar më pas nga Gjykata.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME