Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETJa shkaku i vdekjes së nënës dhe 2 vajzave në Fushë Arrëz

Ja shkaku i vdekjes së nënës dhe 2 vajzave në Fushë Arrëz

ëzËshtë zbuluar shkaku i tragjedisë në Pukë ku humbën jetën nëna me dy vajzat, pasi i zuri korrenti në dush.

Mësohet se ka qenë një defekt elektrik në lavatriçe që solli vdekjen fillimisht të njërës vajzë dhe më pas motrës dhe nënës së tyre, raporton News 24.

Për shkak të defektit lavatriçja ka përcjellë energjinë elektrike dhe ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme të dy vajzave dhe nënës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME