Sunday, December 3, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKate dhe William darkë në fshehtësi me Meghan dhe Harry-n

Kate dhe William darkë në fshehtësi me Meghan dhe Harry-n

Ka paqe në familjen mbretërore, por sidomos mes vëllezërve? Mediat britanike, shkruajnë se princ Harry dhe Meghan iu bashkuan princ William dhe Kate Middleton për një darkë familjare, private në pallatin Buckingham.

Sipas burimeve, darka ishte intime dhe nuk pati asnjë fotograf mbretëror vërdallë, që do të thotë se nuk dihet ç’është diskutuar.

Kjo është hera e dytë që i shohim bashkë, pas momentit kur princat së bashku me bashkëshortet reciproke, po shihnin lulet dhe nderimet e njerëzve për vdekjen e mbretëreshës, para pallatit Buckingham.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME