Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËKëngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur, John Newman ka zbuluar se është bërë baba për herë të parë. Artisti 32 vjeçar, i cili u martua me partneren e tij Nana në vitin 2018, ndau foton e parë të foshnjës së porsalindur krahas së cilës shkroi: “Lindi një yll”. Ndërkohë, këngëtari nuk e ka zbuluar emrin dhe gjininë e foshnjës.

Është një lajm i lumtur për John dhe gruan e tij, pasi ai u përball me probleme shëndetësore. Ai i propozoi partneres së tij një vit pasi zbuloi se i ishte rikthyer tumori që kishte hequr në vitin 2012. Ylli i hitit “Love Me Again” bëri një pushim nga muzika por së fundmi u rikthye me “Holy Love”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME