Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKim dhe Begaj takim joformal, shëtisin bashkë te liqeni

Kim dhe Begaj takim joformal, shëtisin bashkë te liqeni

Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim, ka postuar në Instagram një foto me presidentin e Republikës, Bajram Begaj.

Takimi mes tyre nuk është zhvilluar në Presidencë, siç ndodh zakonisht, por tek Parku i Liqenit Artificial të Tiranës.

“Gjithmonë nder për mua të kaloj kohë me presidentin Begaj, por veçanërisht duke ecur dhe biseduar bashkë në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”, shkruan Ambasadorja.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME