Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEStresi fitues i ‘BBVK’, Keisi i dërgon një mesazh publik

Stresi fitues i ‘BBVK’, Keisi i dërgon një mesazh publik

Stresi u shpall fitues i “Big Brother VIP Kosova”. Mbrëmjen e djeshme u mbajt finalja e madhe e spektaklit, ku Stresi ishte bashkë me katër finalistë të tjerë, Xhulin, Vedatin, Artanin dhe Mbresën.

Reperi ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat por vëmendjen më të madhe e ka marrë urimi i ish-partneres së tij, Keisit. Ajo e ka ndjekur të gjithë finalen live dhe ka publikuar në Instastory një fragment nga momenti i fitores.

“Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty”, ka shkruar Keisi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME