Friday, June 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKrimi tronditës/ Ky është i riu që vrau nënën e tij

Krimi tronditës/ Ky është i riu që vrau nënën e tij

Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Pejës pasditen e sotme, pasi një i ri ka vrarë nënën e tij. Mediat shkruajn se i riu Urim Hyseni ka vrarë nënë e tij ndërsa ndodheshin në shtëpi.

Ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet që e kanë shtyrë të riun për të kryer aktin e rëndë.

Ngjarja tronditëse ndodhi në lagjen Kapeshnicë rreth orës 16:00. Në rrethana ende të paqarta, i riu i ka marrë jetën nënës së tij duke i prerë kokën me thikë.

Ky akt i rëndë ka tronditur mbarë opinionin në Kosovë dhe në Shqipëri.I riu ka jetuar për rreth pesë vjet në Gjermani dhe kishte ardhur përkohësisht në familjen e tij për vizitë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: