Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKujdes, pamje të rënda. Një person i mbytur në detin pran portit...

Kujdes, pamje të rënda. Një person i mbytur në detin pran portit në Vlorë

Vlorë – Nje person është mbytur mesditën e sotme.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Vlorë në “Molin e Vjetër”. Personi në fjalë ishte futur të lahej, por moti i keq e reshjet e shiut kanë ashpërsuar detin. Për pasojë, dallgët e mëdha nuk kanë lënë pushuesin që të dalë i gjallë nga uji. 

Trupi ka dal në kalatat e portit të Vlorës. Trupi ndodhet ende në det Ende i pa identifikur dhe i seksit mashkull

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Policia

Më datë 09.06.2022, rreth orës 14:00, në afërsi të molit, shërbimet e Kapitenerisë së Policisë Kufitare kanë evidentuar trupin e pajetë të shtetasit Mehmet Metlli 74 vjeç, banues në lagjen “29 Nëntori”, Vlorë, i cili dyshohet se është mbytur në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME