Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËLedri Vula përfundon në spital

Ledri Vula përfundon në spital

Ledri Vula duket se ka pasur një problem shëndetësor ditën e sotme.

Reperi ka përfunduar në spital duke kërkuar ndihmë mjekësore.

Sara ka qenë ajo që e ka bërë publike duke postuar një fotografi ku shihet Ledri teksa merr serum e shoqëruar nga ajo.

Nuk dihet se çfarë saktësisht i ka ndodhur por shpresojmë të bëhet mirë sa më shpejtë dhe të vazhdojë me koncertet e tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME