Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËLoredana në Top 10 reperet e suksesshme në botë

Loredana në Top 10 reperet e suksesshme në botë

Loredana është një nga reperet më të suksesshme të momentit, e cila nuk di të ndalet me projektet e saj muzikore. Nuk është aspak çudi që emri i Loredanës të përmendet krah repereve më në zë në botë.
Loredana ka ndarë një foto në Instastory ku shfaqen të renditura kanalet me të klikuara të repereve femra në “YouTube”.

Siç duket dhe në foto ajo është renditur krahas Doja Cat, Cardi B, e shumë repereve të tjera të famshme. Sukses mëse i merituar duke konsideruar dhe bashkëpunimet e shumta të artistes këto kohë.

Por muzika nuk është e vetmja fushë ku komentohet reperja, marrëdhënia e saj me ish-partnerin Mozzik mbetet një ndër më të komentuarat.


POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME