Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEMacaulay Culkin dhe Brenda, prindër për herë të dytë

Macaulay Culkin dhe Brenda, prindër për herë të dytë

Macaulay Culkin dhe Brenda Song mirëpritën fëmijën e dytë  vitin e kaluar. Djali i dytë i çiftit, Carson, lindi para Krishtlindjeve 2022, raportoi Us Weekly.

Song dhe aktori, të cilët shkruanin se ishin “të gëzuar” nga ardhja e të vegjëlve në një deklaratë, e emëruan fëmijën e tyre të madh sipas motrës së ndjerë të Culkin, Dakota. Në janar të vitit pasardhës, u publikua lajmi se ata ishin fejuar  pasi Song u pa duke me një unazë fejese.

Ndërsa dyshja janë tejet private në lidhje me marrëdhënien e tyre – dhe jetën e tyre familjare, Brenda foli për mëmësinë në shkurt 2022. “Unë dhe i fejuari im jemi shumë praktik,” tha ish-ylli i Disney Channel për The Cut në atë kohë. “Ne nuk kemi dado, por nëna ime ka qenë këtu me ne.” Song  vuri gjithashtu në dukje se megjithëse ajo dhe Macaulay nuk kishin “durimin për të qenë të sjellshëm me njëri-tjetrin” si prindër të rinj, ata po punonin për “të qenë të komunikueshëm”.

Dyshja janë bashkë që nga viti 2017. Para romancës së tij me Song, kandidati për Golden Globe ishte në lidhje me Mila Kunis nga 2002 deri në 2010. Aktorja, nga ana e saj, më parë ishte në një lidhje njëvjeçare me anëtaren e Metro Station, Trace Cyrus në 2011.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME