Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEMeta me “policin” e portokallisë: Një të Dielë të qeshur miq!

Meta me “policin” e portokallisë: Një të Dielë të qeshur miq!

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta duket se këtë të dielë ka zgjedhur ta kalojë me aktorin e mirënjohur Irgen Cela ose ndryshe sic e njohim të gjithë për rolin e tij mjaft të dashur, “polici” i Portokallisë. Meta ka ndarë një foto në llogarinë e tij në Facebook, ku krah tyre janë dhe dy qytetarë të tjerë.

Postimi i Metës:

Një të Dielë të qeshur miq!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME